O našem pivovaru

Pivovar Mazák z Dolních Bojanovic vznikl v roce 2011.

Pivovar vznikl a i nadále funguje v malebné vinařské obci Dolní Bojanovice, ležící v dolnomoravském úvalu 8 km od města Hodonín. Naše piva dodáváme zákazníkům po celé České republice. Najdete nás v každé významné ochutnávkové pivnici, pivotéce, ale také ve vybraných obchodních řetězcích. Distributoři Drink Shop, Beer Station a Hurban trade se starají o distribuci našich piv po celém Slovensku. Své trvalé odběratele máme i v Polsku nebo Maďarsku.

Technologii byla postupem let dovedena až k nynější pětinádobové varně, v níž je pivovar schopen uvařit várku o objemu až 1.400 litrů. Roční produkce pivovaru je přes 7.000hl.

Portfolio pivovaru tvoří jak klasické ležáky českého či německého stylu, tak i piva svrchně kvašená typu ALE. K výrobě piva používá tuzemské slady a chmely, ale i chmely zahraniční, které nejčastěji uplatňuje ve výrobě speciálních piv.

Pivo Mazák si můžete zakoupit přímo v budově pivovaru v Dolních Bojanovicích, Hodonínská 1110, každý všední den od 8:00 – 16:30 hod., nebo v Pivotéce Mazák na ulici Štefánikova 39 v Hodoníně a to každý pracovní den od 12:00 do 18:00 a v sobotu od 9:00 do 12.00 hod. Pokud máte chuť na čepované pivo, můžeme doporučit Horní hospodu v Dolních Bojanovicích, nebo Restauraci u Pošty, Velkomoravská 463/21, Hodonín.